Hoera! Vanaf september ’25 bieden we vernieuwende en praktijkgerichte workshops, en masterclasses aan — dóór en vóór veiligheidsprofessionals die kritisch en nieuwsgierig willen blijven, gevestigde normen durven bevragen en het belang inzien van levenslang leren binnen hun vakgebied.
“B\\DK werkt liefst samen met authentieke veiligheidsprofessionals die hun vak niet alleen beheersen, maar ook belichámen – mensen die écht zijn, betrokken, gedreven en gericht op het versterken van anderen in het veiligheidsvak.”
“Vanaf het eerste moment merk je: deze professionals weten echt wat er speelt.En juist dat maakt het verschil in onze Academy!”
Al onze masterclasses zijn ook terug te vinden op de Activiteiten Kalender van het Belgisch kenniscentrum over welzijn op het werk (BeSWIC) van de FOD WASO.
Masterclasses September:
23/9/2025 “Communicatie – In 3 stappen voorbij de weerstand”
https://www.evenementen.werk.belgie.be/nl/calendar/externe-evenement/masterclass-communicatie-3-stappen-voorbij-de-weerstand
25/9/2025 “Incidentenonderzoek – Achteraf is gemakkelijk praten”
https://www.evenementen.werk.belgie.be/nl/calendar/externe-evenement/masterclass-effectiever-leren-van-incidenten-en-de-dagelijkse-praktijk
